Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası'nda bir ilçedir. İstanbul'un ilçeleri arasında en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip olanıdır. Son yıllarda doğu ve güneydoğu illerinden ciddi oranda göç almıştır.Bağcılar İstanbul'un Avrupa yakasında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi hizmet sınırları içinde yer alır. Yüzölçümü 22 km²'dir. Göç alan bir ilçedir. E-5 ile TEM Otoyolu arasında kalmaktadır. Güneyinde Bahçelievler, batısında Küçükçekmece ve Başakşehir , doğusunda Güngören, kuzeyinde Esenler ve askerî arazi bulunmaktadır. Denize kıyısı yoktur. Aşınma ile meydana gelmiş yer yer düz ve dalgalı bir plâtoya yayılan Bağcılar ilçesinin denizden yüksekliği 50 - 130 metre arasında değişkenlik gösterir.Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası'nda bir ilçedir. İstanbul'un ilçeleri arasında en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip olanıdır. Son yıllarda doğu ve güneydoğu illerinden ciddi oranda göç almıştır.

Realistikmankenci.com istanbul bağcılar için realistik manken, istanbulda realistik manken mağaza, realistik manken sipariş istanbul mağazamızdan bir telefonla veya site üzerinden sipariş vererek ürünlerimize sahip olabilirsiniz.


İstanbul bağcılar  tüm ilçe ve semtlerine kapıda ödeme ve taksit avantajları ile realistik manken manken teslimatı yapılmaktadır.

İstanbul realistik manken servisimiz 7/24 hizmet anlayışı ile kesintisiz işlemektedir.

Türkiye'nin en büyük ve güvenilir istanbul realistik manken mağazası en kaliteli cinsel ürünleri, en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor. Realistik manken bağcılar
 
İstanbul bölgesine realistik manken kurye  ile gönderimlerimizde ürün içeriği hediyelik eşya olarak yazmaktadır.Kargo personeli dahi paket içeriğini bilmemektedir.Ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

 

 İstanbul bağcılar için aynı gün realistik manken gönderi yaptığımız ilçeler
 
İstanbul bağcılar bağlar realistik manken
İstanbul bağcılar barbaros realistik manken
İstanbul bağcılar çınar realistik manken
İstanbul bağcılar demirkapı realistik manken
İstanbul bağcılar evren realistik manken
İstanbul bağcılar fatih realistik manken
İstanbul bağcılar fevzi çakmak realistik manken
İstanbul bağcılar göztepe realistik manken
İstanbul bağcılar güneşli realistik manken
İstanbul bağcılar hürriyet realistik manken
İstanbul bağcılar inönü realistik manken
İstanbul bağcılar kazım karabekir realistik manken
İstanbul bağcılar kemalpaşa realistik manken
İstanbul bağcılar kirazlı realistik manken
İstanbul bağcılar mahmutbey realistik manken
İstanbul bağcılar merkez realistik manken
İstanbul bağcılar sancaktepe realistik manken
İstanbul bağcılar yavuzselim realistik manken
İstanbul bağcılar yenimahalle realistik manken
İstanbul bağcılar yenigün realistik manken
İstanbul bağcılar yıldıztepe realistik manken
İstanbul bağcılar yüzyıl realistik manken
İstanbul bağcılar ateştuğla realistik manken
İstanbul bağcılar çiftlik realistik manken
İstanbul bağcılar tabya realistik manken

 

Scarlett realistik bebek sökülüp takılabilir yumuşak et dokusundaki ön kısmı ve realistik arka kısıma sahip, sarı uzun saçlı, beyaz tenli, dik nemeli, 3 farklı fonksiyonlu önden ilişkiye girilebilme (ters ilişkiye girilebilir), arkadan ilişkiye girilebilme ve ağızdan ilişkiye girilebilme özelliğine dudakları silikonlu bir şişme kadındır (3 işlevli ilişkiye girilebilir) ayrıca güzel kalçalara sahip hoş scarlett realistik bebek şişirildiğinde 1.65 boyuna ulaşmaktadır. Realistik manken bağcılar

 


Scarlett realistik bebeközel bölgeleri ve arka kısımları tamamen et dokusunda realistik malzemeden üretilmiştir, realistik ten hassaslığındaki bu ön kısmı ve arka kısmı sayesinde diğer şişme mankenlerden aldığınız zevkten daha fazla zevk alacağınıza emin olabilirsiniz.
sarışın realistik bebek
Scarlett gerçek sarı renk saçlıdır, özel bölgeleri et dokusundaki Scarlett 2 adet kalem pil ile çalışabilmekte olup, titreşimli ve titreşimsiz olarak kullanabilme özelliğine sahip üstün bir şişme kadındır, Scarlett realistik şişme bebek kullananların ilişki sırasında daha fazla zevk almaları ve tatmin olmaları için özel üretilen titreşim kumandasından dilediğiniz titreşim hız kademesini ayarlayarak kullanabilirsiniz

Özel titreşim motoru diğer şişme bebeklere göre daha sessiz ve daha fazla zevk verme özelliğine sahiptir.
Scarlett realistik şişme kadın sökülüp takılabilir özel realistik bölgesi Scarlett realistik şişme kadın modelini kullanabilmeniz için özel şişme bebek şişirme pompası sizlere firmamızın hediyesidir.

Ürünümüzün içinden çıkan
1 adet scarlett sarı saçlı realistik manken
1 adet 2 pille çalışan titreşim ve ısı ayarı
1 adet şişirmek için pompa
1 adet kaydırıcı jel.

ILIK SU KOYMA ÖZELLİĞİ DE VARDIR

Şuanda bilgisini okuduğunuz scarlett realistik bebek modelini güvenle sitemizden sipariş edebilirsiniz, Dilerseniz scarlett realistik bebekmodelini sipariş ettikten sonra, kargo şubesinde veya adresinizde teslim almadan önce kontrol ederek ödeme yapabilirsiniz, Firmamızdan yapacağınız scarlett realistik bebek veya diğer ürünlerimizin her daim satış öncesi ve satış sonrası arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz, Realistik mankenci.com olarak sağlıklı bir cinsel yaşam dileriz.

 

İstanbul, Türkiye'de yer alan şehir ve ülkenin 81 ilinden biri. Ülkenin en kalabalık, ekonomik ve sosyo-kültürel açıdan en önemli şehridir.Şehir, iktisadi büyüklük açısından dünyada 34., nüfus açısından belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa'da birinci, dünyada ise Lagos'tan sonra altıncı sırada yer almaktadır.


İstanbul Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç'i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa'daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya'daki bölümüne ise Anadolu Yakası veya Asya Yakası denir. Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç'in sardığı bir yarım ada üzerinde kurulan İstanbul'un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmaktaydı. Gelişme ve büyüme sürecinde surların her seferinde daha batıya ilerletilerek inşa edilmesiyle 4 defa genişletilen şehrin 39 ilçesi vardır. Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır.

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, 330-395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395-1204 ile 1261-1453 yılları arasında Bizans İmparatorluğu, 1204-1261 arasında Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453-1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yaptı.[8] Ayrıca İstanbul, hilafetin Osmanlı İmparatorluğu'na geçtiği 1517'den kaldırıldığı 1924'e kadar İslam'ın da merkezi oldu.

Son yıllarda birbiri ardına ortaya çıkartılan arkeolojik bulgularla insanlık tarihine ilişkin önemli bilgiler elde edilmiştir. Yarımburgaz Mağarası'ndan çıkarılan taş aletlerle, ilkel insan izlerinin 400.000 yıl öncesine dayandığı ortaya çıkmıştır.Anadolu Yakası'nda yürütülen kazı çalışmaları ve bunlara bağlı araştırmalar, şehirde tarım ve hayvancılığa dayalı ilk yerleşik insan topluluğunun MÖ 5500'lere tarihlenen Fikirtepe Kültürü olduğunu göstermiştir.Bu arkeolojik bulgular yalnızca İstanbul'un değil, tüm Marmara Bölgesi'nin en eski insan izleridir.İstanbul sınırları içinde kent bazında ilk yerleşimler ise Anadolu Yakası'nda Kalkedon; Avrupa Yakası'nda Byzantion'dur. Cumhuriyet dönemi öncesinde egemenliği altında olduğu devletlere yüzlerce yıl başkentlik yapan İstanbul, 13 Ekim 1923 tarihinde başkentin Ankara'ya taşınmasıyla bu özelliğini yitirmiş; ancak ülkenin ticaret, sanayi, ulaşım, turizm, eğitim, kültür ve sanat merkezi olma özelliğini sürdüregelmiştir.

Karadeniz ile Marmara Denizi'ni bağlayan ve Asya ile Avrupa'yı ayıran İstanbul Boğazı'na ev sahipliği yapması nedeniyle, İstanbul'un jeopolitik önemi oldukça yüksektir. Bugün tamamına yakını doldurulmuş olan ya da kaybolan doğal limanları vardır. Bu özellikleri yüzünden bölge toprakları üzerinde uzun süreli egemenlik anlaşmazlıkları ve savaşlar yaşanmıştır. Başlıca akarsular Riva, Kâğıthane ve Alibey dereleridir. İl toprakları az engebelidir ve en yüksek noktası Kartal ilçesindeki Aydos Tepesi'dir.İldeki başlıca doğal göller Büyükçekmece, Küçükçekmece ve Durusu gölleridir.İl ve yakın çevresinde, Karadeniz ile Akdeniz makro iklimleri arasında geçiş özellikleri görülür.Hava sıcaklıkları ve yağış ortalamaları düzensiz; bitki örtüsü dengesizdir.

 

ŞİŞME BEBEKLER HAKKINDA GENEL BİLGİ

Şişme bebek sitesi, şişme bebek siteleri, şişme bebek sipariş, şişme bebek satış siteleri hakkındaki bilgileri sitemizde bulabilirsiniz ayrıca şişme bebekler bir çok insanın hayatlarındaki yalnızlığa çözüm olması için üretilmiş seks bebekleridir. Lateks ağırlıklı maddelerden üretilen bebekler çeşitli tip ve özelliklere sahiptirler. İlk başlarda çeşitli malzemelerden üretilerek bir mastürbatör olarak kullanılan şişme bebekler günümüzde farklı model ve özelliklerde üretilmeye başlanmıştır. Çeşitli sanatçıların tiplerinde, farklı ölçütlerde, fantezilerinize uygun elbiseli olmak üzere bir çok modele sahip olan şişme bebekler  üretilmektedir. Şişme bebekler genelde lateks dokudan imal edilmekte, fakat her bütçeye uygunluk göstermesi açısından kalitelerine göre farklı dokularda da üretilmektedir. Bay ve bayanların kullanımına uygun olarak dizayn edilen şişme bebekler insan vücudunu göz önüne alınarak benzetilmeye çalışılmıştır. Basınca dayanıklı olan şişme bebekler farklı fantezileri yaşamak isteyenler için farklı özelliklere de sahiptir. İri göğüslü, şişman, çeşitli pozisyonlarda şişme bebek çeşitleri mevcuttur. Şişme bebekler içerisine doldurulan hava yardımıyla kullanıma hazır hale getirilebilirler. Günümüzde hava ile doldurulan şişme bebeklerin yanı sıra dolgulu bebeklerin de üretimi yapılmakta ve satışa sunulmaktadır.

 

Şişme Bebek Çeşitlerini Şu Şekilde Sıralayabiliriz.

 

ŞİŞME BAYAN ( ŞİŞME KADIN ) BEBEK

 

Şişme kadın bebekler normal kadın vücut hatlarına uygun şekilde üretilmiş realistik dolgu ve hava ile kullanıma hazır hale getirilebilen bayan şişme seks bebekleridir.  Farklı kalitelerdeki şişme bayanlar farklı özellik ve dokularda herkesin isteklerini karşılayabilecek şekilde üretilmektedir. Şişme kadın bebekler anal, oral ve vajinal ilişkilere uygundur. Bazı şişme bebeklerin anal ve vajinal kısmı realistik ten dokusuna sahiptir. Bu tipdeki şişme bayan bebekler kullanıcıya gerçek bir ilişki hissi uyandıracak kadınsı özelliklere sahiptir. Tam dolgulu realistik şişme bebekler gerçek bir kadının hatlarına sahip, ten dokusuna çok yakın, her şekle girebilecek özel şişme bebeklerdir. Gerçek bir bayanın sahip olduğu tüm özelliklere sahip cinsel fantezilerinize uygun şekilde imal edilmektedir. Şişme kadın bebekler hava ile de kullanıma hazır hale getirilebilen pratik ürünlerdir. Daha hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilmesine yardımcı olmak için şişme bebeklere özel el ve ayak yardımıyla şişirilmesine yardımcı olabilecek pompa çeşitleri üretilmiştir. Pompa yardımıyla havayla doldurulabilen şişme bebekler kısa sürede kullanıma hazır hale getirilebilir. Havası indirildiğinde kolaylıkla ılık su ile temizlenerek kaldırılabilir.

 

ŞİŞME ERKEK BEBEK

 

Yalnızlıktan sıkılan bayanlar düşünülerek şişme erkek bebekler üretilmiştir. Şişme erkek bebekler erkeksi vücut hatlarına sahip latek dokudaki bebek çeşitlerindendir.Şişme erkek bebekler farklı boyutlarda penise sahiptirler. Bu penisler erkek bebeklerin üzerinde kullanıldığı gibi aynı zamanda harici olarak da kullanabilirsiniz. Penisler sökülüp takılabilir özelliktedir. Günümüzde farklı fanteziler yaşamak isteyen çiftler içinde etkili bir seks oyuncağı olan şişme erkek bebekler farklı pozisyonlara uygun esnek erkeksi bir bedene sahiptir. Şişme erkek bebekler gay ilişkilerden hoşlananlar içinde ideal seks oyuncaklarındandır.Aktif ve pasif olarak şişme erkek bebekler mevcuttur. Şişirme pompaları yardımıyla kısa sürede kullanıma hazır hale getirilebilirler. Daha fazla cinsel uyarıma yardımcı olmak için penislerin titreşimli modelleride mevcuttur. Basınca dayanıklı olup ılık su ile kolaylıkla temizleyerek kaldırabilirsiniz.

 

TRANS ( TRANSEKSÜEL ) ŞİŞME BEBEK

 

Farklı fantezileri olanlar için dizayn edilen kadınsı erkeklerden hoşlananlar için dizayn edilmiş fantezilerinize uygun şişme trans bebeklerdir. Transeksüel şişme bebekler titreşimli bir penise sahiptir. Anal kısmı ve oral ilişkiye uygun şekilde dizayn edilmiştir. Her şekle rahatlıkla girebilen esnek bir bedene sahip olan trans bebekler farklı fantezilerinizi gerçekleştirebileceğiniz seks oyuncaklarındandır.

 

Şişme bebekler kişiye özeldir. Prezervatifle kullanmak dahi ikinci kişilerin kullanımına izin vermeyiniz. Ilık su ve sabunla temizleyerek hijyen pudrası ile dezenfekte ederek sağlıklı bir şekilde defalarca kullanmanız mümkün.

 

Satış Mağaza Adresimiz
Söğütlü Çeşme Caddesi, Aliye Kadın İş Merkezi, No: 186 kat: 1  İstanbul / Kadıköy
Adres Tarifi: Söğütlü çeşme katlı otopark karşısı, Papuç ayakkabı üstü, Söğütlü çeşme otobüs durağı karşısı


SİZLERİ MAĞAZAMIZA` DA BEKLERİZ
Dilerseniz satış mağamıza gelerek çay, kahve, sıcak yada soğuk ikramlarımızın eşliğinde ürünler hakkında bilgi alabilir ve gönül rahatlığı ve güven içerisinde alışveriş yapabilirsiniz.

Firmamız güvenin kalitenin kurumsallığın ve itibarın hattı
0216 337 47 37 - 0535 439 77 31 - 0541 230 97 47 numaramızdan 7 gün 24 saat
Bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz.


NOT : PAZAR GÜNLERİ MAĞAZAMIZ AÇIKTIR

 

 
Müşteri Yorumlar
users

Kardeş
22.10.2022

Alacak şahıslar kandırılmamamk için Kadıköye veya başka yere gidin görün ve alın

users

alatdin
4.11.2022

güvenemiyorum piyasada cok ş... s... l var insanı kandiriyolar

users

Mehmet Vuran ödemiş liyim
3.10.2022

Ben sipariş 3 gün oldu halen gelmedi

users

Birol
2.11.2019

İstanbuldan ümraniyeden şipariş vermiştim dün kurye ile bu ürünü almıştım çok tş

users

CEVDET
2.07.2019

arkadaşımızın doğum gününde şaka yapma amacıyla EVA LOVE DOLL modelini sectik.ür

users

Enes
2.04.2019

Merhaba ben yalnız yaşayan biriyim geçen sene eşim vefat etti ondan dolayı yalnı


Gizlilik İlkesi

Sipariş ettiğiniz ürün kapalı kutu halinde hediyelik eşya olarak paketlenir. Ürün kapınıza geldiğinde içinde ne olduğunu sadece siz bileceksiniz. Gizlilik ilkesi esastır.


Müşteri Hizmetleri

Mesai saatleri içerisinde bilgi ve sipariş hattımız olan 0216 337 47 37, Mesai dışında ise 0535 439 77 31 nolu telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Kapıda Ödeme

Satın aldığınız ürünleri, siz değerli müşterilerimiz için Türkiye'nin heryerine teslimat sırasında kapıda ödeme imkanı sunuyoruz.


Güvenli Teslimat

Kargoya sadece sizin sipariş ettiğiniz ürünü veriyoruz. Sizin istemediğiniz bir ürünü kesinlikle size yollamıyoruz.


Güvenli Alışveriş

Sistemimizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sistemimiz SSL ile korunmaktadır.


Zamanında Teslimat

Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün içinde size teslim edilmek üzere kargoya verilir.En geç 2 iş günü içerisinde paketinizi teslim alabilirsiniz.


Hızlı Kargo

İstanbul içinde satın aldığınız ürünler size motor kurye ile 2 saat içerisinde size teslim edilmektedir.


Kredi Kartı

Siz değerli müşterilerimize ödeme konusunda güvenli olarak online sipariş imkanı sunuyoruz.


Kargo AÇ BAK Teslimat

Siparişlerinizi kargo şubesinde yada adresinizde açıp bakarak kontrol ederek satın alma imkanı tanıyoruz,Farklı bir ürün ile karşılaşma riskiniz imkansızdır.


Haberler

TELEFONDA SİPARİŞ

0535 439 77 31 no'lu telefonu
arayarak sipariş verebilirsiniz.

SMS' LE SİPARİŞ

0535 439 77 31 no'lu telefona SMS göndererek sipariş verebilirsiniz.

E-POSTA SİPARİŞ

siparisonline@hotmail.com adresimize siparişlerinizi yollayabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizden gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.


Sitemap

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme cad, no:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlüçeşme katlı otopark karşısı, Papuç ayakkabı üstü, Söğütlüçeşme otobüs durağı karşısı